اختصاصی: ۱۰ شخصیتی که در سال ۲۰۱۵ خوش درخشیدند
ارسال شده توسط :
2 ژانویه 2016 در 19:15

Mortal Kombat در سال ۲۰۱۵ با انتشار کمیک MKX شروعی نسبتا خوب داشت و با عرضه نسخه موبایل MKX و در نهایت انتشار Mortal Kombat X بر روی PC,PS4 و XBOX به یکی از محبوب ترین بازیهای سال ۲۰۱۵ تبدیل شد.

NRS حمایت خود از MKX را با انتشار ۴ شخصیت دیگر ادامه داد و حدودا یک ماه پیش نیز ۴ شخصیت جدید دیگر هم برای عرضه در سال ۲۰۱۶ معرفی شدند.

با به پایان رسیدن سال ۲۰۱۵ ، نگاهی خواهیم انداخت به ۱۰ شخصیتی که در سال ۲۰۱۵ درخشیدند.

=========================================
=========================================
۱۰

۴ سال پیش قرار بود تانیا بعنوان DLC به MK9 اضافه شود، اما حالا ۴ سال بعد شاید برای بسیاری، بهترین شخصیت DLC در MKX تانیا باشد.
حضور غافلگیر کننده تانیا در بخش داستانی بازی قابل توجه بود، ولی تانیا Storymode کجا و تانیا DLC کجا.
شاید بهترین ورییشن های بازی را بتوانیم ورییشن های تانیا نام ببریم. از قابلیتهای بی شمار مبارزه نزدیک در Kobu Jutsu، تا استایل مبارزه کلاسیک در Pyromancer، و روشی کاملا جدید و ابتکارانه در مبارزه با staff در Dragon Naginata، تانیا بدون شک یکی از کاملترین شخصیتهای Mortal Kombat X است.ظاهر تانیا از زمان معرفی تا عرضه بعنوان DLC، دستخوش تغییرات نسبتا مثبتی شد. این را میتوان – تاحدودی- توجه به درخواستهای طرفداران از سوی NRS دانست.
=========================================
=========================================
۹

حضور Reiko در بازی MKX نمیتوانست به اندازه حضور او در کمیک MKX تاثیر گذار و مهم باشد. این را باید قبول کنیم که این بهترین و درخشان ترین حضور ریکو در همه بازیها و کمیک های مورتال کامبت است. پس از پایان امپراطوری شائوکان، ریکو در کنار ملینا قصد دارد تا از رسیدن تاج و تخت پادشاهی به کوتال کان جلوگیری کند، اما این تنها هدف او نیست…… هر چند که در پایان همه چیز به نفع ریکو تمام نمیشود، اما عهدنامه ریکو را میتوان از مهمترین اتفاقات کمیک برشمرد.
اسپویلر*****با اینکه ریکو در کمیک کشته میشود، ولی کمیک MKX واقعا زمینه خوبی برای بازگشت Reiko فراهم کرد.********

=========================================
=========================================
۸

بیایید روراست باشیم، مسیری که Raiden در MK9 در حال رفتن بود، اصلا امیدوارم کننده نبود. همه ما با تغییر ۱۸۰ درجه ای شخصیت و رفتارهای Raiden نسبت به بازیهای گذشته و در کل “Old Timeline” شکه شدیم. همه از خود سوال میکردیم که در آینده باید منتظر چه Raidenی باشیم؟ آیا اتفاقات عجیب و غیر قابل درک MK9 بازم هم در MKX ادامه خواهند داشت و Raiden دیگر به حالت قبلی خود در بازیهای قبلی باز نخواهد گشت؟
خب، پاسخ NRS کامل مشخص و البته امیدوار کننده بود. NRS به جای ادامه دادن راهی که معلوم نبود Raiden را به کجا میکشاند، تصمیم گرفت تا دیر نشده خدای رعد را به همان دوران اوج خود بازگرداند. منطقی، باهوش و قدرتمند، Raiden در MKX احیا شد، نه فقط از نظر داستان و شخصیت پردازی، بلکه از نظر گیم پلی بدون شک این Raiden بهترین Raiden در همه بازیهای Mortal Kombat است.

=========================================
=========================================
۷

باز هم کمیک شخصیتی را نمایش داد که شاید بازی MKX نمیتوانست به این خوبی این کار را انجام دهد. این بار شخصیتی مرموز، نا شناخته، جالب و از همه مهمتر….Gunslinger. ارون بلک در اوایل کمیک MKX نمایش داده شده و برای ماه ها با گمانه زنی های بسیاری مبنی بر احتمال حضورش در بازی MKX همراه بود. طراحی شخصیت Erron و بیوگرافی و اندینگش، او را به یکی از محبوبترین شخصیتهای MKX تبدیل کرد. اما واقعا به همان اندازه میتوان گیم پلی وی را ستایش کرد.از نظر گیم پلی، Erron Balck از متنوع ترین شخصیتهای بازیست، همه این موارد را در کنار قهرمانی های پی در پی CR Sonicfox در مسابقات مختلف جهانی با Erron Black که قرار دهیم، میبینیم که این شخصیت جدید از همه لحاظ استحقاق حضور در شماره های بعدی Mortal Kombat را دارد.

=========================================
=========================================
۶


کمیک MKX واقعا نشان داد که برای به اوج رساندن یک شخصیت، اصلا نیاز به ویدیوهای Render شده و با کیفیت نیست. خصوصا اگر این شخصیت از Chaosrealm باشد. سالهاست که طرفداران منتظر حضور بیشتر شخصیتهایی از دیگر رلم ها هستند، در بازیهای گذشته شاهد برخی از شخصیتها بودیم اما بهترین و درخشان ترین شخصیت کمیک MKX را میتوان بدون هیچ شکی، Havik نام برد. از به نمایش گذاشتن شخصیت چند بعدی وی، تا نقشه های زیرکانه و کم نقصش، Havik با هدفی خاص شروع به فریب دادن شخصیتهای دیگر میکند تا در نهایت به هدف خود برسد و همین اتفاق هم میفتد.

=========================================
=========================================
۵

Vengence will be mine, Vengence will be mine, Vengence will be mine, Vengence will be mine, Vengence will be mine…
سالها و سالها و سالها شاهد شخصیت تک بعدی و “فقط” انتقام جوی اسکورپیون بودیم. اما اینبار، بالاخره اتفاقی که باید زودتر از اینها میفتاد، افتاد و هانزو هازاشی به زندگی بازگشت.
بعد از اتفاقات مورتال کامبت ۲، اسکورپیون تصمیم میگیرد که از برادر سابزیرو (اول) حمایت کند. این را میتوان به شکلی اتحاد این دو دانست اما پس از آن تقریبا در همه بازیها شخصیت اسکورپیون دچار پس رفت و تکرار های پی در پی شد.
در MKX ما شاهد هانزویی صبور، کمی منطقی و البته همچنان یک دنده هستیم، حضور او در کنار سابزیرو و کمتر شدن اختلاف این دو، چیزی بود که امیدواریم در بازیهای بعدی شاهد ادامه آن باشیم.

=========================================
=========================================
۴

Cassie Cage قهرمان جدید مورتال کامبت است. برای اولین بار یک شخصیت مونث قهرمان مورتال کامبت است. اگر بر طبق داستان پیش برویم، Cassie بیست و سه سال بعد از پدرش Johnny توانست شیناک را شکست دهد. اینکه نمیتوان قدرت او را با شیناک مقایسه کرد، جای بحث دارد اما در هر صورت باز هم قهرمانی او قابل توجیح است.

=========================================
=========================================
۳


با راه اندازی یک رای گیری میتوان شخصیتی که بسیاری از طرفداران آنرا قبول هم نداشتند تبدیل به یکی از شخصیتهای قابل بازی کرد. اما آیا با ساخت یک رای گیری میتوان یک شخصیت عالی طراحی کرد؟ خیر.
Tremor بالاخره بطور رسمی یکی از شخصیتهای دنیای مورتال کامبت است اما NRS بقدری این شخصیت را عالی بازسازی کرد که عدم حضورش در ۱۰-۱۵ سال اخیر اصلا حس نمیشود. ترمور نه تنها یکی از بهترین DLC های عرضه شده در MKX است بلکه نشان دهنده متفاوت بودن این شخصیت و پتانسیل حضورش در بازیهای آینده است.
هر آنچه که در ۱۰ سال اخیر توسط طرفداران ساخته و یا نوشته میشد را میتوان به شکلی در طراحی ظاهر و گیم پلی ترمور مشاهده کرد. هر ۳ ورییشن ترمور دارای چندین و چند قابلیت متفاوت و جالب هستند که استراتژیهای بسیاری را در اختیار بازیکن قرار میدهد. امیدواریم که در بازیهای بعدی نیز شاهد حضور دوباره ترمور باشیم چرا که واقعا در MKX:

Tremor Is Reborn

=========================================
=========================================
۲

به گفته بسیاری، MKX بازی “درخشش” شیناک بود. بهترین شخصیت پردازی شیناک در همه بازیها، بهترین حضور شیناک در داستان، بهترین گیم پلی شیناک در مقایسه با بازیهای قبلی و …
اینبار نوبت شیناک است که در اوج باشد. واقعا نام بردن از تک تک نکات مثبت شیناک در MKX سخت است. بعد از MK9 همه منتظر شیناک بودند، و این دقیقا همان چیزی بود که انتظارش را داشتیم. بعد از عرضه MKX طرفداران شیناک چندین و چند برابر شدند و این به خودی خود نشان دهنده قدرت سیستم جدید گیم پلی و گرافیک نسل جدید برای بازسازی یک شخصیت قدیمی است.
همه اینها به کنار، بر خلاف گمانه زنی های قبل از عرضه بازی، شیناک در ابتدای داستان MKX “باس” است، در طول داستانِ بازی محور اصلی اتفاقات بازیست و در نهایت هم خود شیناک باس پایانی است. بدون هیچ رقیبی…

=========================================
=========================================
۱

کوای لیانگ (سابزیرو) میتوانست در هر یک از ۱۰ جایگاه این لیست قرار داشته باشد. اما بیایید نگاهی به این شخصیت بیندازیم.
او در MK9 کشته شد. گیم پلی اش در MK9 از دفاعی ترین ها در بازی بود. آخرین بار قبل از کشته شدنش Cyborg شده بود. در MK9 شخصیتی تقریبا عصبانی بود که به دیگران اهمیتی نمیداد.

در MKX میتوان گفت که NRS بدون هیچ گونه معطلی دکمه Undo را فشرد.
از بازگشت به زندگی، تا بازگشت به حالت انسانی، و بیشتر از این دو شکست سکتور و Grandmaster شدن.

کوای لیانگ در MKX منطقی، کاریزماتیک و دوست داشتنیست . همه اینها به علاوه لباس Deadly alliance وی که به ابهت او می افزاید.
از نظر گیم پلی هم از متحول شده ترین شخصیتهای مورتال کامبت به حساب می آید. بالاخره سابزیرو میتواند سلاح های یخی بسازد و از آنها در مبارزه استفاده کند.
هر چه بگوییم کم است، کوای لیانگ باعث رقم خوردن بعضی از بهترین لحظات مورتال کامبت در سال ۲۰۱۵ بود.

MKCENTER منبع : www.mkcenter.ir
MKCENTERپشتیبانی و پرسش و پاسخ در انجمن لطفا تمامی سوال ها و مشکلات خود را در انجمن مطرح کرده تا پاسخ کامل تر دریافت کنید.
MKCENTER در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود کردن فایل ها ، ابتدا در ترین بیت ثبت نام کرده ، وارد حساب کاربری خود شده و مجدداً اقدام به دانلود کردن فایل ها کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید .


۴ دیدگاه برای مطلب “اختصاصی: ۱۰ شخصیتی که در سال ۲۰۱۵ خوش درخشیدند”

 1. نوید گفت:

  یه چیز در مورد ساب زیرو:
  در mk9 به دست اسکورپیون کشته شد وبرادرش جایش را گرفت. پس مبارزه، به اجبار تبدیل به cyber (ربات) شد ولی پس از یک مبارزه کنترل بدنش را دست خود گرفت.
  در mkx ساب زیرو (برادر ساب زیرو قبلی) از حالت cyber در آمد و تبدیل به گرندمستر شد.

 2. سعید گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما ببخشید یک سوال داشتم در انجمن قسمت پست باز کردن لباس ها نوشته شده لباس آینده ی ریدن رو باید از منوی اصلی باز کرد خب من چجوری باید از منوی اصلی باز کنم باور کنید در انجمن جواب سوالم رو پیدا نکردم وگرنه اینجا نمی گفتم اگه شما می دونم کمک کن ففط واضح بگید خیلی ممنون می شم جواب منو بدین

  • DFSHINNOK گفت:

   باید فایل Everything unlocker رو دانلود کنید. و یا اینکه تا آخرین آپدیت بازی رو بروزرسانی کنید.

 3. nariman گفت:

  بای هان {ساب زیروی اصلی}چی شد؟

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.