اشاره های ادبون به کاراکتر dlc ششم در اینجاستیس
ارسال شده توسط :
6 آگوست 2013 در 15:51

موضوع دیگه ای هم که در رابطه با کاراکتر DLC بعدی به طور قطع ما می دونیم اینه که این کاراکتر “a big fan favourite request” هست و به خاطر تقاضاهای بسیار زیادی که هواداران داشتند به بازی اضافه خواهد شد.
خیلی ها معتقدند که چون hood به معنای کاپوت ماشین هست، کاراکتر بعدی به احتمال زیاد Red Hood باید باشه. ولی با توجه به کلمه upside down که گویا مربوط به یکی از موسیقی های دهه هشتادی می شه، بعضی ها هم تأکید دارند که کاراکتر بعدی باید Zatanna باشه. چهره Zatanna رو در زیر مشاهده می کنید:

شاید هم منظور ادبون از به میان آوردن این دو کلمه کلا یه چیز دیگه ای باشه و به قدرت کاراکتر مثلا power girl مربوط بشه! با این حال در حال حاضر بیشترین احتمال بین Red Hood و Zatanna هست. حتی یک نفر با استناد به حرف های ادبون در یوتیوب ویدئویی گذاشته که حضور Zatanna رو در بازی با دلیل و مدرک نشون می ده! هر چند که خب این ویدئوها نظرات شخصی هستند. ولی دلایل جالبی با استناد به کلمه های The car و upside down آورده که در نوع خودش جالبه. کسی خواست می تونه این ویدئو رو در یوتیوب مشاهده کنه. چون رسمی نبود آپلودش نکردم:

لینک ویدئو در یوتیوب

نظر شما چیه؟

چهره red hood رو در تصویر بالا شاهد هستید. من که از همون اول حضور red hood رو در بازی منفی می دونستم. چون ادبون گفته بود از خانواده بتمن کاراکتری نمی یاد و red hood هم که رابین دوم فکر کنم باشه جزو دشمنان بتمن هست و اگه بیاد ادبون یه آدم دروغگو محسوب می شه! هر چند که خالی بندی های ادبون واسه ما طبیعی شده و red hood فکر کنم طرفدار زیاد داشته باشه.
در کل این کاراکتر جدید که این همه طرفدار پشتش بودن اعلام حضورش در بازی نسبت به سایر کاراکترها باید جالب تر باشه و باید دید در پایان این گمانه زنی ها به کجا می رسه!
موفق و پیروز باشید.

MKCENTER منبع : www.mkcenter.ir
MKCENTERپشتیبانی و پرسش و پاسخ در انجمن لطفا تمامی سوال ها و مشکلات خود را در انجمن مطرح کرده تا پاسخ کامل تر دریافت کنید.
MKCENTER در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود کردن فایل ها ، ابتدا در ترین بیت ثبت نام کرده ، وارد حساب کاربری خود شده و مجدداً اقدام به دانلود کردن فایل ها کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید .


ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.