انتشار تریلر رسمی ترمیناتور برای مورتال کمبت ۱۱
ارسال شده توسط :
2 اکتبر 2019 در 11:04

ساعاتی پیش استودیو ندررلم در تریلری از گیم پلی سومین DLC و اولین شخصیت مهمان بازی مورتال کمبت ۱۱ رونمایی کرد. در این تریلر برای اولین بار گیم پلی شخصیت ترمیناتور به نمایش گذاشته شد. این شخصیت در گیم پلی جذاب خود از سلاح های گوناگونی چون شاتگان، نارنجک و پیستول استفاده می کند. شخصیت ترمیناتور از تاریخ ۱۶ مهر در دسترس کسانی که کمبت پک اول را پیش خرید کرده اند قرار می گید و از تاریخ ۲۳ مهر نیز بقیه کابران می تواندد از این شخصیت استفاده کنند. همچنین اسکین Cassie Quinn که به سبک هارلی کوئین می باشد و سه اسکین دیگر برای شخصیت های سونیا بلید، جانی کیج و کینو نیز در درسترس کاربران مورتال کمبت قرار می گیرد.

دانلود

رمز : www.mkcenter.ir

اسکین جدید برای Cassie Cage به نام : Cassie Quinn


اسکین سارا کانر (شخصیت اصلی مجموعه فیلم های ترمیناتور و مادر جان کانر، رهبر مقاومت انسان ها) برای سونیا بلید، و همچنین دو اسکین جدید برای جانی کیج و کینو

 

MKCENTER منبع : www.mkcenter.ir
MKCENTERپشتیبانی و پرسش و پاسخ در انجمن لطفا تمامی سوال ها و مشکلات خود را در انجمن مطرح کرده تا پاسخ کامل تر دریافت کنید.
MKCENTER در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود کردن فایل ها ، ابتدا در ترین بیت ثبت نام کرده ، وارد حساب کاربری خود شده و مجدداً اقدام به دانلود کردن فایل ها کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید .

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.