بالاخره مورتال کامبت ۲۰۱۱ برای کامپیوتر رلیز می شود. ( شایعه یا واقعیت ؟)
ارسال شده توسط :
15 آوریل 2013 در 10:33

زیاد نگذشت تا اینکه استیم (Steam) دستاوردهایی و اطلاعات جدیدی را ثبت و بروزرسانی کرده که مورتال کامبت۹ کامپیوتر هم از جمله آنها بود, برای عده ای از شما که در مورد استیم نمیدانید هم باید بگیم که استیم یک سرویس بازی ساز برای ساخت بازی های کامپیوتری می باشد.درسته که هیچکس نمیتونه باور کنه این بازی بعد از دو سال برای کامپیوتر رلیز بشه اما احتمال حقیقت داشتن این شایعه زیاده! ما گمان میکنیم که وارنر برادرز و استودیو ندرلیم بدون سروصدا در حال اماده سازی برای عرضه ی مورتال کامبت ۹ نسخه ی pc هستند! پس اطلاعاتش میبایست پس از عرضه ی اینجاستیس بیاید,اما چیزی که ما فکرمیکنم اینکه اونا نمیخاهن تمرکزشون از روی بازی اینجاستیس کاسته بشه !

ندرلم استادیو تمرکزش درحال حاضر روی بازی اینجاستیگ هست,برخی ممکنه اینطور استدلال کنند, که ندرلم این بازی رو برای کامپیوتر پورت نخواهد کرد ,درحالیکه ممکنه پورت این بازی به شرکت دیگری داده شود مانند ارکید کالکشن که به شرکت دیگری داده شد تا پورت کامپیوتر صورت گیرد.

با این وجود با اطمینان خاطر کامل نمیشه گفت ۱۰۰% این بازی ساحته خواهد شد ، ما منتظر میمونیم تا خبر رسمی منتشر بشه و شک و شبهه ها در این مورد از بین بره .

منبع : mkcenter.ir

کلمات کلیدی : دانلود بازی مورتال کامبت ۲۰۱۱ برای کامپیوتر ، ساخته شدن مورتال کمبات ۹ برای کامپیوتر ، مورتال کمبت ۹ برای کامپیوتر به بازار آمد ، سایت آمازون فروش نسخه کامپیوتر مورتال کامبت ۹ ، شبیه سازی مورتال کامبت ۹ بر روی کامپیوتر ، اجرای بازی های ایکس باکس بر روی کامپیوتر

MKCENTER منبع : www.mkcenter.ir
MKCENTERپشتیبانی و پرسش و پاسخ در انجمن لطفا تمامی سوال ها و مشکلات خود را در انجمن مطرح کرده تا پاسخ کامل تر دریافت کنید.
MKCENTER در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود کردن فایل ها ، ابتدا در ترین بیت ثبت نام کرده ، وارد حساب کاربری خود شده و مجدداً اقدام به دانلود کردن فایل ها کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید .


ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.