بیوگرافی شخصیت های مورتال کمبت ۱۱
ارسال شده توسط :
24 سپتامبر 2019 در 19:46

همواره با انتشار نسخه ای جدید از مورتال کمبت، بیوگرافی شخصیت های جدید به بازی اضافه می شود و بیوگرافی شخصیت های قدیمی نیز به روزرسانی می شود. در این قسمت شما میتوانید بیوگرافی تمام شخصیت ها را با ترجمه فارسی مشاهده کنید.

سونیا بلید
افسر پر افتخار اسپشل فورس. سونیا شجاعانه در تورنمنت مورتال کمبت شرکت کرد، از قلمروی زمین محافظت کرد و همکار خود جکس بریگز را به زندگی بازگرداند. سختگیر در برابر اشتباهات، هرگز برای مسائل شخصی وقت نمی گذارد و ترجیح می دهد تا زمانی که تمام قلمرو ها از جنگ درامان باشند، هوشیار باشد.

*****************

کسی کیج

فرزند جانی کیج و سونیا بلید، چند سال پیش با شیناک به مبارزه برخواست و او را شکست داد، اما حتی این پیروزی هم کافی نبود تا از سر سایه پدر و مادر افسانه ای خود بیرون آید. هرگاه کسی از قلمروی زمین محافظت نکند، مبارزه می کند تا ارزش میراث خانوادگی را ثابت کند.

*****************

جانی کیج
سلبریتی نسبتا مشهور، و برنده هیچ جایزه بازیگری. پس از یک رشته کارگردانی ضعیف تا مجموعه فیلم های VHS تا نینجا مایم، جانی کیج در ۲۸ سالگی به اوج بازیگری خود رسید. هم اکنون، او در برابر تمام احتمالات مبارزه می کند تا قلمروی زمین را در آرامش نگه دارد و ثابت کند که حتی در زندگی واقعی هم یک قهرمان شجاعتر از پرده نقره ای است.

*****************

ساب زیرو
گرند مستر قبیله لین کوئی. کوای لیانگ مرگ را شکست داد تا قبیله خود را از پلیدی که سکتور و سایبر لین کوئی به آن دچار کرده بودند، نجات دهد. او لین کوئی را از نو ساخت و با رقیب خود شیرای رایو صلح برقرار کرد. اکنون او امیدوار است که سرانجام کتاب گناهان گذشته لین کوئی را ببندد.

*****************

هانزو هاساشی
گرند مستر اسکورپیونِ شیرای رایو. انباشته از خشم، هانزو هاساشی از جهنم عبور کرد و برگشت تا انتقام هپخانواده و قبلیله خود را بگیرد، هرگز آرام نگرفت تا زمانی که سر قاتل آن ها کوانچی را قطع کرد. در حال حاضر شیرای رایو دوباره متولد شده را رهبری می کند و انتقام کسانی را می گیرد که نمی توانند انتقام خود را بگیرند.

*****************

ریدن
خدای جاودان رعد، محافظ قلمروی زمین. ریدن بارها و بارها و با پشتیبانی شجاع ترین و قدرتمند ترین مبارزان روز از زمین دفاع کرده تا قلمروی زمین را نجات دهد. پس از قرن ها کشتار و خونریزی، او از پیامدهای ناخواسته برای بشریت و خود میترسد.

*****************

لیوکنگ
قهرمان شائولین مونک و قلمروی زمین. لیوکنگ یک بچه یتیم به فرزندی پذیرفته شده بود و به دستور شائولین برای هنر های رزمی آموزش دیده بود. او با شکست شنگ سونگ در مورتال کمبت و نجات زمین به عنوان (فرد برگزیده) باعث افتخار آن ها شد. عنوانی که بار آن بر شانه هایش سنگینی می کند.

*****************

کونگ لائو
از نوادگان کونگ لائو کبیر و شائولین مونک. کونگ لائوی جوان با شکست اتحاد مرگبارِ شنگ سونگ و کوانچی در مورتال کمبت بزرگی خود را ابراز کرد. کونگ لائو بی باک و سرکش، اما شجاع و سرسخت، برای اثبات شایستگی اجداد باشکوهش مبارزه می کند.

*****************

جکس
افسر سایبر پیشرفته اسپشل فورس. جکس بریگز هر دو دستش را در صف انجام وظیفه از دست داد اما به لطف پیشرفت سایبرنتیک دوبار با همان قدرت سابق به میدان مبارزه بازگشت. حتی با آن قدرت، فداکاری های جکس بار سنگینی بر دوش او می گذارد. سربازان او شرافتمندانه به راه حفاظت از قلمروی زمین ادامه می دهند.

*****************

جید
آدمکش مخفی و محافظ امپراتوری. خانواده او هنگام کودکی او را به شائوکان فروختند. با وجود اینکه او تنها والدین و استادی که می شناخت ( شائوکان) بود، دستور او برای کشتن بهترین دوستش کیتانا رد کرد. امپراتور با جید مواجه شد. حال او عهد بسته که تا سلطنت او را به پایان برساند.   

*****************

جکی بریگز
دختر جکس بریگز. جکی هنگام پیوستن به اسپشل فورس پدرش را نادیده گرفت. دیدن چیزی که پدرش را به عنوان یک سرباز قربانی کرده بود او را نترسانده بود. این تمایل به حفاظت از خانواده و میهنش بود. او به سختی و مشتاقانه میراث بریگز را با غرور حمل می کند.

*****************

باراکا
 رئیس جنگ قبیله چادر نشین تارکاتان، مردم گوشتخوارِ شبه انسانِ مورد احترام امپراتوری اوت ورلد. باراکا با وظیفه شناسی به شائوکان خدمت می کند تا راه زندگی قبیله خود را حفظ کند. کسانی که در زمین های بایر پرسه میزنند، گاری های گوشت را به دنبال می کشند و همه چیز و همه کس را در راه خود مصرف می کنند.

*****************

نوب سایبات
سایه قلمرو زیرین. در زندگی، نوب سایبات به عنوان ساب زیرو شناخته می شد. نا عادلانه توسط اسکورپیون به قتل رسید، اما توسط کوانچی احیا شد و در تاریکی به قدرت رسید، اما به عنوان برده کوانچی و اکنون کوانچی مرده. بالاخره نوب سایبات برای باز پس گیری افتخاری که از او به سرقت رفته است، آزاد است.

*****************

اسکارلت
جادوگر خون و محافظ امپراتوری. اسکارلت تا قبل از اینکه شائوکان او را در خون غسل دهد، در حال مرگ از گرسنگی بود. به وسیله جادو و با یک تشنگی سیری ناپذیر و قدرت تغذیه کردن آن، اشتیاق سرخ او که با اشتیاق ستایش و تحسین شائوکان از او رقابت می کنند، دوباره متولد شد. او مرگبار ترین و وفادارترین مخلوق اوست.

*****************

کابال
انتقام جوی تند پای اژدهای سیاه. سرعت دوی کابال تنها با حرص و طمعش قابل مقایسه است. تا زمانی که کینو او را اغوا کرد که بخش پلیس خود را به خاطر پول نقد و مکانی در اژدهای سیاه بفروشد، پلیسی تازه کار بود. کابال تمام کسانی را که از اول از کینو پیشی گرفته اند را به قتل رساند.

*****************

کینو
تاجر اسلحه و رهبر اژدهای سیاه. کینو به عنوان بزرگترین معامله گر با شبکه ای از بازار سیاه که تمام قلمروها را در بر می گیرد، به خود افتخار می کند اما هیچ وقت قانع نیست. حتی حامیان وفادار او هم  می دانند که اگر قیمت هم درست باشد او از پشت به مادرش خنجر می زند. 

*****************

کوتال کان
مبارز آشتک و امپراتور دنیای خارج. چند سال قبل کوتال امپراتوری را از هرج و مرج نجات داد و تخت کان  به دست آورد. اکنون حکومت او از آشوب های شدید در خانه و خارج از قلمرو، رنج می برد. در حالی که مصمم بود نظم را حفظ کند، کوتال با این وسوسه که همان تاکتیک های وحشیانه حاکمان پیش از خود را به کار گیرد، مبارزه می کند.

*****************

ارون بلک
بهترین تیرانداز در تگزاس خانه را به دنبال ماجراجویی و هیجان با کینو و بلک دراگون در دنیای خارج ترک کرد. دنیای خارج به زمین بازی رویاهای خشونت آمیز ارون تبدیل شد. او تصمیم گرفت خانه خود را به عنوان مرگبار ترین خارجی دنیای خارج  در آن جا بسازد.

*****************

دی وورا
یکی در میان بسیاری از کیتین ها، گروهی از حشرات حساس که کندو را تشکیل می دهند. دی وورا به شائوکان، کوتال کان و شیناک خدمت کرده است اما وفاداری واقعی او به گروه است (منظور گروه کیتین ها). او به گونه ای دروغ می گوید، کلک می زند و تهمت می زند که هر کسی که بمیرد، کندو زنده خواهد ماند.

*****************

ستریون
خدای ارشد پاکی و محافظ زندگی. هنگامی که شیناک خدایان ارشد را به شکست تهدید می کرد، ستریون او را به قلمرو زیرین تبعید کرد. به دعاهای مبارزانی که در مقابل تاریکی مبارزه می کنند، با دعای خیر پاسخ می دهد. اما گاهی اوقات، فضایل قهرمانانه او با تلاش او برای حفظ توازن جهانی در تضاد است.

*****************

گراس
یک ساختار مصنوعی ساخته شده توسط کرونیکا که با وفاداری به هدف خود برای شروع مجدد زمان و بازنویسی تاریخ خدمت می کند. با طراحی کرونیکا، گراس به صورت یک نقطه ثابت در زمان وجود دارد. هربار که او کشته می شود دوباره متولد می شود و هر بار نسبت به نحوه مرگش انعطاف پذیر تر می شود.

*****************

کالکتور
مامور وصول مورد احترام امپراتوری دنیای خارج. کالکتور که در فقر زاده شده بود، وظیفه اش را با شور و هیجانی که شائوکان را تحت تاثیر قرار داد، به دست گرفت. با دزدی دارایی مردم دنیای خارج، با ثروت و مقام به خود پاداش می دهد. او هر کسی را که بخواهد ثروت خود را حفظ کند به قتل می رساند.

*****************

کیتانا
پرنسس و قاتل ده هزار ساله دنیای خارج. شائوکان با مادر او ازدواج کرد و کیتانا را به عنوان ولیعهد خود بزرگ کرد و این حقیقت را که پدر او را برای تصرف ادنیا به قتل رسانده از او مخفی کرد. اکنون که حقیقت برملا شده، کیتانا به دنبال انتقام گرفتن از نام پدرش است.

*****************

شائوکان
امپراتور دنیای خارج. برای هزاران سال شائوکان قلمرو ها را تحت سلطه خود قرار داده بود و به سرعت امپراتوری خود را با پیروزی ها گسترش داد. اما هنگامی که قصد تصرف قلمروی زمین را کرد، قوانین مورتال کمبت او را از این کار باز میداشت. منع شده اما مصمم، شائوکان خواستار پیروزی قاطعانه بود.

*****************

فراست
خطرناک ترین شاگرد استاد اعظم سابزیرو؛ وقتی که سابزیرو با دشمن قبیله اش اسکورپیون در صلح بود، فراست استادش را به چالش کشید که او برای رهبری قبیله لین کوئی نامناسب است. سابزیرو فراست را شکست داد و او را تبعید کرد. برای سالها فراست دنبال قدرتی برای نابود کردن اوی بود، حالا او این قدرت را داره.

*****************

کرونیکا
ریدن تعادل بین خوبی و بدی که مدنظر کرونیکا ، محافظ زمان و سازنده سرنوشت جهان بود را بهم زد. حالا قدرت این تناسب به سمت خوبی کشیده شده است. کرونیکا فقط یک راه حل دارد: برگرداندن زمان و شروعش از آغاز.

MKCENTER منبع : www.mkcenter.ir
MKCENTERپشتیبانی و پرسش و پاسخ در انجمن لطفا تمامی سوال ها و مشکلات خود را در انجمن مطرح کرده تا پاسخ کامل تر دریافت کنید.
MKCENTER در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود کردن فایل ها ، ابتدا در ترین بیت ثبت نام کرده ، وارد حساب کاربری خود شده و مجدداً اقدام به دانلود کردن فایل ها کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید .

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.