خلاصه مصاحبه EdBoon در E3
ارسال شده توسط :
8 ژوئن 2011 در 07:49


چند ساعت پیش GameTrailers فرصتی پیدا کردند تا با سازنده مورتال کامبت ، اد بون یک مصاحبه ای داشته باشدند . طی این مصاحبه ، اد بون در مورد برنامه خود و شرکت Netherrealm Studios صحبت کرد “

– در حال حاضر اولویت کاری تیم ما ، ساپورت کردن بازی Mortal Kombat 9 از طریق عرضه کرکتر های DLC هستش . برنامه ما در طی کب تابستون اینکه کرکتر های DLC ، عرضه کنیم . در حال حاضر برنامه ریخته شده بر روی ۴ تا کرکتر DLC هستش . در عرض هفته های آتی دو کرکتر DLC به نام های Kenshi و Skarlet را ریلیز خواهیم کرد ( تاریخ دقیق معلوم نیست ) . همچنین تاکید میکنم که تعداد پکج های DLC به طرفداران بستگی دارد .
-اد بود قول سورپرایز های بزرگی همراه با کرکتر های DLC داده است .
ادبون همچنین گفت ، که خبر های بزرگی در راهه ، اما فعلا نمیشد در باره آنها صحبت کرد ، او همچنین گفت که بازی مورتال کامبت میتواند بر روی PS Vita ( نسل بعدی PSP ها ) خوب جلوه داده شود و ای به معنیه اینکه در برای ریلیز بازی برای این کنسول بسیار باز هستش و شاید هم به زودی بتونیم این بازی رو بر روی این کنسول مشاهده کنیم .
– وقتی از ادبون پرسیده شد که برنامه تیم برای آینده چیه ، او گفت چند هدف برای آینده بازی داریم . او گفت خیلی دوست داره که روی بازی به صورت Cinematic ( مانند Story Mode بازی ) بیشتر سرمایه گذاری کنه .
او همچنین فکر نمیکنه که مرگشون در ای بازی پایانشون در سری مورتال کامبت باشه . او میخواهد بایز رو به ژانر های مختلف جلو ببره ( مانند شائولین مانکس که Advanture بود ) . شاید بازی بعدی مورتال کامبت ، یک بازی کاملا متفاوت خواهد بود .
باید گفته شود که اینها همه فقط ایده هستند و به طور رسمی بیان نشده اند .

مشاهده کامل مصاحبه :

MKCENTER منبع : www.mkcenter.ir
MKCENTERپشتیبانی و پرسش و پاسخ در انجمن لطفا تمامی سوال ها و مشکلات خود را در
انجمن مطرح کرده تا پاسخ کامل تر دریافت کنید.
MKCENTER در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود کردن فایل ها ، ابتدا در ترین بیت ثبت نام کرده ، وارد حساب کاربری خود شده و مجدداً اقدام به دانلود کردن فایل ها کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید .


ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.