فروش ۳ میلیون نسخه ای مورتال کامبت ۹
ارسال شده توسط :
17 سپتامبر 2011 در 07:50

مورتال کامبت ۹ توسط NetherRealm Studios و به رهبری خالق خود ادبون برای PS3 و XBOX360 در ماه آوریل ۲۰۱۱ ساخته شد. این شرکت همچنین با فروش DLC های این بازی باعث افزایش میزان فروش این بازی نیز شد.
مارتین ترمبلی ، رئیس شرکت Wa
er Bros گفت :
“ما بسیار خوشحال شدیم که به این موفقیت توسط مورتال کامبت ۹ دست یافتیم،به خاطر اینکه این بازی ما را با تبدیل شدن به بهترین بازی فایتینگ(رزمی) در آمریکای شمالی در این سال غافلگیر کرد!”

NetherRealm بازی با کیفیتی ارائه داد که فروش آن از انتظارات ما برای موفقیت های فروش تجاوز کرد. ما دوست داریم از تمام اعضای تیم خود و تمامی دست اندرکاران برای حمایت های بزرگشان از مورتال کامبت تشکر کنم زیرا همچنان فروش این بازی ادامه دارد.”
ادبون خالق این سری گفت:

“همه ی ما در NetherRealm خیلی خوشحال شدیم که بازیکنان این بازی مورتال کامبت رو با آغوش باز پذیرفتند . این بازی کاری بود که ما با عشق آن را انجام میدادیم و ما نمیتوانستیم بیش از این آنرا سرگرم کننده کنیم،طرفداران به آخرین بخش از این بازی عکس العملی نشان دادند که تمامی کارهای کا را ارزشمند کرد.”

Wa
er Bros. Interactive Entertainment و استدیوی NetherRealm امتیاز این بازی را از Midway سازنده ی قبلی آن ، پس از شکست بزرگشان در فروش بازی MK Vs DC Universe و در سال ۲۰۰۹ خریداری کردند و بازی مورتال کامبت ۹ رو در غالب ۲ بعدی احیا کردند.

MKCENTER منبع : www.mkcenter.ir
MKCENTERپشتیبانی و پرسش و پاسخ در انجمن لطفا تمامی سوال ها و مشکلات خود را در انجمن مطرح کرده تا پاسخ کامل تر دریافت کنید.
MKCENTER در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود کردن فایل ها ، ابتدا در ترین بیت ثبت نام کرده ، وارد حساب کاربری خود شده و مجدداً اقدام به دانلود کردن فایل ها کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید .


۱۲ دیدگاه برای مطلب “فروش ۳ میلیون نسخه ای مورتال کامبت ۹”

 1. DaNiaL گفت:

  خوبه اد بون اینقدر درب و داغونه و از این حرفا میزنه

 2. DaNiaL گفت:

  مطمئن هستید که تاریخش ۱۵ سپتامبر بوده؟!rnآخه من این خبر رو سه هفته پیش دیده بودم! اون موقعrnکه هنوز مدیر نبودم!rn

 3. DaNiaL گفت:

  الآن چک کردم. گویا سه هفته پیش ۲ میلیون و نهصد هزارتاrnبوده و در طی این چند هفته شده ۳ میلیون. فروش خیلی خوبیrnداشته. خبر خوبی بود. دستت درد نکنه.rn

 4. DaNiaL گفت:

  آقا ماهم بریم بازی ساز بشیم. rnواقعاًحیفه !rnاین همه پول توی بازی سازی هست ، اونوقت مادر پدرا گیر دادنrnکه حتماً باید دکتر بشیم!!!rnrnاز شوخی گذشته ،خبر خوبی بود !!!rnدستت مرسی لیو !!!

 5. DaNiaL گفت:

  مرسی لیو rn..rn.rn.rn.rnمثل اینکه یه قدم باید تا اون ور آبم بریم

 6. DaNiaL گفت:

  واقعا عالیه.مرسی لیو

 7. DaNiaL گفت:

  اس ان جون باید یکی باشی ک وجدان داشته باشی…سو تفاهم نشه ها اتفاقا وجدانت هم بالاست ولی این اد بون و اینها یا مخ ندارند یا به فکر پول هستند ک دارند گند میزنند به بازی

 8. DaNiaL گفت:

  ۳ میلیون نسخه خیلیه ;۵۵;

 9. DaNiaL گفت:

  خوش به حال edboon rn ;68;

 10. DaNiaL گفت:

  یک مورتال کمبت ۹ یایکی که گرافیک خوب داره برام بفرستین

 11. DaNiaL گفت:

  خفه شوrn

 12. DaNiaL گفت:

  عزیزم ادب داشته باش!

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.