فصل دوم مورتال کمبت لگاسی در کامیک کان ۲۰۱۳
ارسال شده توسط :
9 آگوست 2013 در 19:39

کامیک کان امسال سن دیگو اومد و رفت و مثل همیشه شرکت های ندرلم و وارنر برادرز اونجا بودند تا اطلاعاتی در مورد ارتقاء محصولات فعلی خود و آینده آن ها بدهند .

یکی از اون ها همونطور ک همه میدونند فصل دوم مورتال کمبت لگاسی است . سریال اینترنتی لگاسی . سریالی ک دنیا و طرفدار های خاص خودش رو داره .

کارگردان این سریال Kevin Tancharoen و خالق سری مورتال کمبت Ed Boon و بازیگرانی همچون *Brian Tee *Liu Kang*, Casper Van Dien *Johnny Cage*, Ian Anthony Dale *Scorpion* Samantha Jo *Kitana در قسمت مربوط به این سریال در کامیک کان حضور داشتند .

قسمتی از این پنل کلیپی از مبارزه جانی کیج . کیتانا و ملینا را نشان میدهد ک با فیتالیتی پایان میابد اما متاسفانه پخش این کلیپ برای ما امکان پذیر نیست

وقتی پرسیده شد که چرا Jeri Ryan بازیگر نقش سونیا در فصل دوم حظور ندارد , Kevin Tancharoen توضیح داد ک در هنگام برنامه ریزی سریال او به این دلیل نتونست شرکت کنه چون درگیر کاری بود ( اون عکاسه ) . اما اون این خبر رو داد ک Jeri Ryan در فصل سوم لگاسی حظور خواهد داشت . اما فصل سوم هنوز برنامه ریزی نشده پس اگر قرار بود در فصل سوم سونیا حظور داشته باشد بازیگر او Jeri Ryan می باشد

قسمت جالب دیگر از این نمایش این بود ک از اد بون خواهش شد که نشان دهد چرا تیکه کلام Get Over Here اسکورپیون با صدای اد بون افسانه ای است ( یعنی بگه )

فصل دوم لگاسی در ماه سپتامبر در Machinima شروع به پخش خواهد کرد .

MKCENTER منبع : www.mkcenter.ir
MKCENTERپشتیبانی و پرسش و پاسخ در انجمن لطفا تمامی سوال ها و مشکلات خود را در انجمن مطرح کرده تا پاسخ کامل تر دریافت کنید.
MKCENTER در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود کردن فایل ها ، ابتدا در ترین بیت ثبت نام کرده ، وارد حساب کاربری خود شده و مجدداً اقدام به دانلود کردن فایل ها کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید .


ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.