مصاحبه Gamer Hub با Ed Boon در GC 2014
ارسال شده توسط :
25 سپتامبر 2014 در 16:12

به نام خدا
مصاحبه Gamer Hub با Ed Boon در Games Com 2014
متن مصاحبه (اختصاصی سایت به زبان فارسی) :– میشه درباره ۲تا کارکتر جدید صحبت کنین ؟
– بله , چند هفته پیش ما Raiden رو بعد از E3 معرفی کردیم و بعد برای اینجا Kano رو معرفی کردیم , هر دوشون کارکتر های قدیمی هستن که به بازی برگشتن اما اینبار با ۳ Variation جدید , و فکر میکنم کم کم مردم دارن میفهمن که این ویژگی جدید چقدر بزرگ و دقیقه و ترکیب جالبی از match-up ها بدست میاد

– چطوری دوست دارید با این match-up ها بازی کنید ؟
– برای Kano من eye laser ش رو دوست دارم و همیشه طرفدارش بودم و همچنین حالت مبارزه اش با چاقو واقعا جالبه و Kombo های گسترده ای رو میشه انجام داد و برای Raiden من حالت Storm Lord ش رو دوست دارم که میتونه بمب هایی رو تو هوا بذاره و اون منطقه از stage رو مال خودش کنه- MK همیشه در مسابقات ورزش های رایانه ای بوده و حالا به نظر شما این variation ها چه تاثیری بر اون خواهد داشت ؟
– یه مقداری بازی رو عمیق میکنه . در مسابقاتی مانند EVO همیشه در باره match-up ها صحبت میکنن و میگن این کارکتر در مقابل اون یکی چطوریه و … و حالا ما سه variation داریم و اون رو ضربدر حدودا ۳۰ کارکتر بکنید , مثلا Scorpion نسخه A در مقایل Raiden نسخه C چطوریه و …- شما خیلی وقته بازی میسازید , نظرتون درباره پیشرفت بزرگ ورزش های رایانه ای چیه ؟
– من تقریبا پیش بینی ش رو میکردم ولی بازم هیرت زده شدم .- حالا که افرادی هستن که از طریق بازی کردن بازی های شما , درآمد کسب میکنن , چه احساسی دارید ؟
– ترسناکه و ما خیلی محتاطیم که بازی هیچ مشکلی نداشته باشه و کاملا متعادل باشه و نشه تقلب کرد- شما یه stage جدید به نام Jungle رو معرفی کردید که مقداری تعاملیه , میشه دربارش توضیح بدید ؟
– اکثر موارد تعاملی برای مانور دادن و حرکت کردنه مثلا شما میتونید با گرفتن یه شاخه درخت مو خودتون رو به جلو تاب بدید , یه سنگ بزرگ در سمت چپ وجود داره که میتونید از روش بپرید و خودتون رو از گوشه بیارید بیرون و همچنین یه مجسمه بزرگ وجود داره که میشه حریف رو بهش کوبوند

– شما مدتیه که از UE برای ساخت بازیهاتون استفاده میکنید و الآنم به نسل جدید آوردینش
– ما در واقع UE اصلی رو چند ساله که تغییر میدیم و یه جورایی موتور بازیسازی اختصاصی خودمون شده چون ما دو تا کارکتر بزرگ در صفحه داریم و کاملا با یه بازی FPS فرق میکنه [ UE در حالت عادی مخصوص بازی های FPS است ] و ما با توجه به نیاز هامون تنظیمات خاصی داریم و سالها روش کار کردیم و در حال حاضر خیلی با این موتور راحتیم

دانلود مصاحبه | حجم : ۲۲ مگابایت | رمز : www.mkcenter.ir

MKCENTER منبع : www.mkcenter.ir
MKCENTERپشتیبانی و پرسش و پاسخ در انجمن لطفا تمامی سوال ها و مشکلات خود را در انجمن مطرح کرده تا پاسخ کامل تر دریافت کنید.
MKCENTER در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود کردن فایل ها ، ابتدا در ترین بیت ثبت نام کرده ، وارد حساب کاربری خود شده و مجدداً اقدام به دانلود کردن فایل ها کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید .