معرفی چند شخصیت جدید توسط Blue Ribbon
ارسال شده توسط :
10 ژانویه 2015 در 13:33

شرکت Blue Ribbon ent. که بخشی از شرکت WB میباشد و قرار است که سری جدید انیمیشن و فیلم های MK را تولید کند، اطلاعات جالبی را منتشر کرده که اکثرا مرتبط به کرکتر ها می باشد. در میان این اطلاعات نام هایی مانند Bo Rai Cho, D’vorah, Scorpion و همچنین نام های جدیدی مانند Kung Jin, Salazar و… دیده میشود.

بیوگرافی ها :

Kung Jin
Salazar
Ron Tan’ Cho
Takeda
Bo Rai Cho
D’vorah

Kung Jin

پسر عموی جوان Kung Lao که بیست و خورده سال سن دارد، بعد از اینکه متوجه میشود Kung Lao در جنگ با دنیای خارج کشته شده، به ایالات متحده امریکا سفر میکند و در آنجا به سرقت می پردازد. Raiden توانست در دیداری که با او داشت نظر او را عوض کند. او بعد از آن به گروه راهبان Shaolin پیوست. حال او به زیرشاخه مخفی نیرو های ویژه که تحت رهبری Johnny Cage است پیوسته، با تجربه ای که در دوران سخت زندگی خود داشته، با دانش بیشتری نسبت به آنچه در ذهن کسانی که زمین را به خطر انداخته اند مبارزه کند.

Salazar

یک جنگجوی سی یا چهال ساله، ساکت و سر به زیر و در خدمت پادشاه است. او باهوش و خوش مشرب است و از گونه ی صحبتش به نظر میرسد اهل امریکا باشد.
اصالت دقیق او نامعلوم است، اما در زمین به دنیا آمده و در دنیای خارج زندگی میکند. او در آنجا سالیان درازی را به گردش در سرزمین های وسیعش گذرانده و از در اختیار گذاشتن مهارت های استفاده از سلاحش برای فرماندهان نظامی ابرار معاش کرده است.
او حال تحت استخدام Kotal Kahn میباشد،و تمایلی به برگشت به زمین یا کمک به آنها را ندارد.

Ron Tan’ Cho

این پیرمرد آسیایی، سردسته یک گروه خلافکاریست. او هر کاری که بخواهد میکند، هر چیزی که بخواهد میگیرد و همیشه به چیزی که میخواهد میرسد.
لبخند جادوشده ی او نشانه ی دردسر است. او از به بازیچه گرفتن دشمنانش و دیدن ترس در چشمان آنها لذت میبرد.
D’vorah سعی کرده بود که به او حمله کند، اما موفق نشد، چراکه زیر دستانش او را دستگیر کردند.

Takeda

جوانی ۲۰ ساله، خونسرد اما خشمگین است. او یک شمشیر باز در سطح جهانی و در خواندن ذهن و telekinesis متبحر است.
او پسر قهرمان بزرگ Kenshi و دختری تایلندی-امریکایی به نام Suchin است. هنگامی که Suchin از دنیا رفت، Kenshi با کمال حیرت متوجه شد که از او پسری هشت ساله دارد. او Takeda را به پیش Hanzo برد تا در کنار او هنر های رزمی را فرابگیرد. در این مدت او هیچ ارتباطی با پدرش نداشت تا اینکه سرپرستی Hanzo از او به سرانجام رسید. Kenshi فاش کرد که او را به Hanzo سپرده تا او را از قاتلان مادرش در امان نگه دارد.
با اینکه Kenshi این را به او گفت و پس از آن دوستی دوباره ای بین آنها برقرار شد، اما او هنوز با اینکه Kenshi او را ترک کرده مشکل دارد و گاهی باعث میشود که کار او در گروه تحت رهبری Johnny Cage در نیرو های ویژه به همراه پدرش سخت شود.

Bo Rai Cho

این پیرمرد داءم الخمر، به Jin گفت که راه رسیدن به دانشکده Shaolin را برای قیمت کمی به او نشان خواهد داد.
او به نظر بی خطر و اجتماعی به نظر می رسد، اما بعدها معلوم میشود که او جنگجوی ماهریست، و نه یک احمق. او خود را Bo Rai Cho ، استاد Wu Shi، معرفی میکند. او Jin را به رسیدن به Wu Shi راهنمایی میکند.
او مردی فربه و خوش ذاءقه است و همیشه یک نوشیدنی به همراه دارد.
جنگجویان بزرگی مانند Kung Lao و Liu Kang در دانشکده Wu Shi زیر دست او آموزش دیده اند.
او که اهل دنیای خارج می باشد، هیچگاه در تورنمنت MK شرکت نکرده است، زیرا اگر پیروز میشد، این پیروزی به نام Shao Kahn به پایان می رسید. بنابراین او از مهارت حود برای آموزش به جنگجویان زمین استفاده میکند.

D’Vorah

مونث، بین اواخر دهه دوم و اوایل دهه سوم زندگی، آناتومی حشره مانند. “دیوورا” از یک نژاد انسان مانند اجتماعی زی به نام “کیتین” میباشد که ساکن جزیره ی “آرنیک” هستند. طبیعت انفرادی این نژاد باعث شده جزیره ی آنها از لحاظ دفاعی بسیار ضعیف باشد، بنابراین به راحتی توسط شائوکان تسخیر شده و با آوتورلد ادغام شد. وفاداری، بصیرت و خردمندی دیوورا که همگی ویژگی هایی غیرعادی برای یک کیتین هستند باعث شد که او سریعا به مقامهای بالای سیاسی دست یابد. او خیلی زود خود را در میان نزدیک ترین مشاوران امپراطور یافت. در حال حاضر دیوورا به فرمانروای فعلی آوتورلد، کوتال کان خدمت میکند.

MKCENTER منبع : www.mkcenter.ir
MKCENTERپشتیبانی و پرسش و پاسخ در انجمن لطفا تمامی سوال ها و مشکلات خود را در انجمن مطرح کرده تا پاسخ کامل تر دریافت کنید.
MKCENTER در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود کردن فایل ها ، ابتدا در ترین بیت ثبت نام کرده ، وارد حساب کاربری خود شده و مجدداً اقدام به دانلود کردن فایل ها کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید .


۸ دیدگاه برای مطلب “معرفی چند شخصیت جدید توسط Blue Ribbon”

 1. Noob666 گفت:

  به غیر از دیوورا بقیشون مفت گرونن

 2. d'vorah گفت:

  این کرکتر ها توى بازى قراره بیان دیگه؟

  • Scorpion گفت:

   “انیمیشن و فیلم MKX”
   البته ممکنه ازشون تو بازی هم استفاده کنن!

 3. d'vorah گفت:

  خوبه ولى راستى نکنه تاکدا چون اسکور رو میکشه خوى شیطانیش بر میگرده یا چون قبیلش از بین میره از خشم زیاد دوباره از اول شیطانى میشه؟

 4. سارا کاسی کیج گفت:

  چقدر جالب!!!!!!

 5. محمد گفت:

  راستی جانی کیج هم تو بازی هست یا نه؟

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.