Kung Lao به عنوان کاراکتر جدید MKX لیک شد + استیج جدید + اطلاعاتی از بخش آنلاین
ارسال شده توسط :
1 ژانویه 2015 در 05:34

با توجه به تصاویر لیک شده از مجله فنلاندی Pelaaja ، شخصیت دهمی که برای MKX معرفی خواهد شد کسی نیست جز

Kung Lao …

ترجمه متن مقاله اصلی:

“وقایع داستان بازی ۲۵ سال بعد از پایان MK9 اتفاق میافتد. طبق اطلاعاتی که تا کنون منتشر شده، امپراطور جدید Outworld کوتال کان است و فرزند جانی کیج و سونیا بلید (Cassie) در بازی حضور دارد. حتی اسکورپیون هم یک سابزیرو (برای انتقام جویی) در مقابل خود خواهد داشت. اما علامت سوال بزرگ، Kung Lao است که مسن شده و ظاهرا از پایانی که در MK9 داشت جان سالم به در برده ()”

“کلاه پرت کن معروف (کونگ لائو) یکی از شخصیت های قابل بازی در MKX است که طبق گفته ی ادبون یکی از متنوعترین شخصیتهای بازیست. مانند همه ی شخصیتها، کونگ لائو سه ورژن مختلف دارد.”

ورژنها:
Tempest
Buzz Saw
Hat Trick

“تفاوت میان این سه ورییشن ظاهرا بیشتر از هر شخصیت دیگری است. در ورییشن Tempest کونگ لائو از حملات چرخشی خود بیشتر استفاده میکند و میتواند از کلاه خود به عنوان سپر در اطرافش استفاده کند. در ورییشن Buzz Saw کلاه کونگ لائو تیغه های برنده دارد و به بازیکن این امکان را میدهد تا بر حملات با کلاه کنترل بیشتری داشته باشد. اما Hat Trick شاید تجربی ترین ورییشن باشد چون شما میتوانید کلاه خود را پرتاب کرده و در هر لحظه که بخواهید آنرا برگردانید (بصورت حمله ای) این میتواند باعث ایجاد ترس در حریف شود چون میتوان کامبوها را با بازگردانی کلاه وسعت داد.”

“ادبون تضمین میکند که بخش آنلاین اینبار بسیار پیچیده تر خواهد بود. برای مثال وقتی که بازی را شروع میکنید، میتوانید از ۵ گروه مختلف یکی را انتخاب کنید:
Lin Kuei
White Lotus
Brotherhood of Shadows
Special Force
Black Dragon

هر گروه میتواند امتیازاتی کسب کند “battle points.” همچنین قابلیت تغییر نمایش منوها در بازی تک نفره و چند نفره وجود خواهد داشت

“Challenge Tower اینبار با تنوع بیشتری در طراحی شده است. مراحل Challenge Tower اینبار در حال تغییر سریع خواهند بود (هر دو بازیکن احتمالا یکسری مراحل خاص رو تجربه نخواهند کرد)”


MKCENTER منبع : www.mkcenter.ir
MKCENTERپشتیبانی و پرسش و پاسخ در انجمن لطفا تمامی سوال ها و مشکلات خود را در انجمن مطرح کرده تا پاسخ کامل تر دریافت کنید.
MKCENTER در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود کردن فایل ها ، ابتدا در ترین بیت ثبت نام کرده ، وارد حساب کاربری خود شده و مجدداً اقدام به دانلود کردن فایل ها کنید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید .


۵ دیدگاه برای مطلب “Kung Lao به عنوان کاراکتر جدید MKX لیک شد + استیج جدید + اطلاعاتی از بخش آنلاین”

 1. best subzero گفت:

  عالیه بالاخره کونگ لاو معرفی شد خیلی خوب ساختنش مخصوصا قسمتی که میتونه کلاهشو برگردونه

 2. best subzero گفت:

  تریلرش کی میاد؟؟

 3. best subzero گفت:

  هنوز به طور رسمی معرفی نشده که تریلرشو منتشر نکردن

 4. best subzero گفت:

  این جوری که مشخصه این اطلاعات لو رفته تریلر معرفی هم همون زمانی که ادبون گفته منتشر میشه(۱۲دی)
  پس باید تا فردا صبر کنیم

 5. reza scorpion گفت:

  وای خدا رو شکر یکی از کاراکتر های مورد علاقه ام معرفی شد
  سایرکس انشاالله بعدی تو باشی